O blogu

Witaj!

Cieszę się że mogę Cię tu przywitać!

Wszystko co znajdziesz w serwisie moto-cykl.pl powstało z myślą o Tobie i dla Ciebie. Mam nadzieję że znajdziesz tu przydatne i inspirujące informacje związane z pasją, jaką jest jazda motocyklem.

Na początku pozwól że się przedstawię. Nazywam się Aleksander Lipowski i od lat jestem zagorzałym motocyklistą, mężem motocyklistki i ojcem rewelacyjnych „plecaczków”. Po latach zbierania wiedzy i doświadczeń motocyklowych, postanowiłem podzielić się nimi z Tobą. Jestem bowiem głęboko przekonany, że pasja motocyklowa zmienia życie i że warto dzielić się tym co jest w niej cenne i wartościowe.

Pomysł utworzenia a następnie rozwijania serwisu Moto-cykl.pl powstał, gdy sam poszukiwałem informacji i doświadczeń, szkoląc się, organizując wyjazdy turystyczne, serwisując i wyposażając kolejne motocykle oraz służąc innym jako ratownik motocyklowy. Wiele z zebranych doświadczeń wymagało poświęcenia czasu, pewnego wysiłku a także popełnienia kilku błędów. Bardzo dużo zawdzięczam też przyjaciołom i znajomym z którymi dzielę moja pasję.  Efektami chce się teraz z Toba podzielić!

W kolejno publikowanych artykułach, poza subiektywnymi przemyśleniami i obserwacjami, znajdziesz praktyczne porady i materiały do wykorzystania. Wierzę  że uproszczą one twoją drogę do bezpiecznego i satysfakcjonującego korzystania z motocykla.

Będę wdzięczny za Twoje komentarze i uwagi do poszczególnych artykułów. Dzięki nim łatwiej mi będzie tworzyć przydatne dla Ciebie treści i trafiać w potrzeby innych motocyklistów!

Cieszę się że tu jesteś!

Aleksander